Дата
|
Назва мерапрыемства
|
Адказны
|
Час правядзення
|
26.12.2023
(аўторак)
|
Калектыўна-творчая справа “Навагоднія фантазіі” (3 кл.)
|
Рамановіч І.І.
|
10.00
|
Конкурсна-гульнявая праграма “Снежная мазаіка” (4 кл.)
|
Аўлохава Г.Я.
|
10.00
|
Круглы стол “Ты і я – мы розныя” (5 кл.)
|
Шакель І.А.
|
11.00
|
Этычная гутарка “Чыстыя сэрцам” (6 кл.)
|
Гусейнава А.Э.
|
11.00
|
Літаратурная сцяжынка “Патрыёты з кніжных старонак” (7 кл.)
|
Бараноўская М.С.
|
11.00
|
Гульні на свежым паветры “Зімовыя забавы” (8 кл.)
|
Аўлохава Г.Я.
|
11.00
|
Віктарына “Гісторыя Новага года” (9 кл.)
|
Грышан Н.К.
|
11.00
|
Гадзіна зносін “За намі будучае!” (10 кл.)
|
Супрун А.А.
|
11.00
|
Шчырая размова “Усяму пачатак тут, у краі маім родным…” (11 кл.)
|
Ярашэвіч В.У.
|
11.00
|
Спартыўнае свята “Зіма для дужых смелых, лоўкіх” (1 – 4 кл.)
|
Ярашэвіч В.У.
|
12.00
|
27.12.2023
(серада)
|
Калектыўна-творчая справа “Загадкі чараўніцы-зімы” (2 кл.)
|
Лысая С.І.
|
10.00
|
Экалагічная віктарына “У любую пару года слухай родную прыроду” (3 кл.)
|
Рамановіч І.І.
|
10.00
|
Гульня “Добрае слова даражэй за багацце” (4 кл.)
|
Аўлохава Г.Я.
|
10.00
|
Практыкум па этыкету “У мяне зазваніў тэлефон” (5 кл.)
|
Шакель І.А.
|
11.00
|
Экалагічная гульня “Таямніцы прыроды” (6 кл.)
|
Гусейнава А.Э.
|
11.00
|
Падарожжа на машыне часу “У глыб вякоў да вытокаў Беларусі” (7 кл.)
|
Бараноўская М.С.
|
11.00
|
Майстар-клас “Сімвал 2024 года” (8 кл.)
|
Аўлохава Г.Я.
|
11.00
|
Віктарына “Гісторыя Новага года” (9 кл.)
|
Грышан Н.К.
|
11.00
|
Інтэрактыўная гульня “Кола фартуны” (10 кл.)
|
Супрун А.А.
|
11.00
|
Свая гульня “Уся праўда аб прафесіях” (11 кл.)
|
Ярашэвіч В.У.
|
11.00
|
Заняткі па настольным тэнісе (5-9 кл.)
|
Ярашэвіч В.У.
|
12.00
|
28.12.2023
(чацвер)
|
Конкурс малюнкаў “Зімовая фантазія”
|
Ермаковіч І.М.
|
11.00
|
Конкурсна-гульнявая праграма “Зімовыя прыгоды” (2 кл.)
|
Лысая С.І.
|
12.00
|
Творчая майстэрня “Навагоднія фантазіі” (4 кл.)
|
Аўлохава Г.Я.
|
11.00
|
Інтэлектуальная гульня
“Здароўе ў пытаннях і адказах” (5 кл.)
|
Шакель І.А.
|
11.00
|
Інтэрактыўная гульня
“Мы выбіраем шлях, ідзём да сваёй мары” (6 кл.)
|
Гусейнава А.Э.
|
11.00
|
Экалагічная акцыя “Дапаможам птушкам!” (7 кл.)
|
Бараноўская М.С.
|
11.00
|
Квэст “Навагодні сюрпрыз” (8 кл.)
|
Аўлохава Г.Я.
|
12.00
|
Прафарыентацыйны занятак “Зрабі свой выбар” (9 кл.)
|
Грышан Н.К.
|
11.00
|
Дыскусія “Кірмаш вакансій” (10 кл.)
|
Супрун А.А.
|
11.00
|
Экалагічныя вандроўка “Прырода – вечная крыніца прыгажосці” (11 кл.)
|
Ярашэвіч В.У.
|
11.00
|
29.12.2023
(пятніца)
|
Навагодні ранішнік “Прывітанне, Новы год!...” (1-5 кл.)
|
Каменка М.Ф.,
Шакель І.А., класныя кіраўнікі
|
10.00
|
Гадзіна здароўя “Падарожжа ў краіну здароўя” (1 кл.)
|
Ермаковіч І.М.
|
12.00
|
Навагодняе прадстаўленне “Прыгоды напярэдадні Новага года” (1 – 4 кл., СДК)
|
Белік М.М.
|
14.00
|
Віртуальнае падарожжа “Новы год крочыць па планеце” (7 кл.)
|
Бараноўская М.С.
|
11.00
|
Гадзіна зносін “Навагоднія пасядзелкі” (8 кл.)
|
Аўлохава Г.Я.
|
11.00
|
Святочная шоу-праграма “Вясёлае навагоддзе” (6-11 кл.)
|
Белік М.М., Супрун А.А., Грышан Н.К., класныя кіраўнікі
|
17.00
|
30.12.2023
(субота)
|
Віктарына ”Куфэрак з казкамі ”
|
Ермаковіч І.М.
|
10.00
12.00
|
Галоўная Елка Краіны ў Палацы Рэспублікі.
Наведванне прадстаўлення “Навагодняя машына часу”
|
Белік М.М., Шакель І.А.
|
11.00
|
Жартоўная эстафета “Дзед Мароз запрашае!” (1-11 кл.)
|
Ярашэвіч В.У.
|
12.00
|
Заняткі па настольным тэнісе (5-9 кл.)
|
Ярашэвіч В.У.
|
13.00
|
31.12.2023
(нядзеля)
|
Забаўляльна-пазнавальная праграма “Насустрач Новаму году”
|
Гусейнава А.Э.
|
10.00
|
Спартыўна-гульнявая праграма “Навагоднія забавы”
|
Ярашэвіч В.У.
|
12.00
|
03.01.2024
(серада)
|
Гульня-віктарына “Зімовыя забавы” (1 кл.)
|
Ермаковіч І.М.
|
11.00
|
Гадзіна актыўнага адпачынку “Нашай класнаю сям’ёй са спортам сябруем і гульнёй” (2 кл.)
|
Лысая С.І.
|
11.00
|
Пазнавальная гадзіна “Наша здароўе – у нашых руках!” (3 кл.)
|
Рамановіч І.І.
|
11.00
|
Вандроўка па родных ваколіцах “Вішнявец – часцінка вялікай Радзімы” (4 кл.)
|
Аўлохава Г.Я.
|
11.00
|
Гульня-віктарына “Правільнае харчаванне – аснова здароўя” (5 кл.)
|
Шакель І.А.
|
11.00
|
Квэст-гульня “Заўсёды ёсць нагода быць здаровым (6 кл.)
|
Гусейнава А.Э.
|
11.00
|
Брэйн-рынг “Я ведаю свае правы і выконваю абавязкі” (7 кл.)
|
Бараноўская М.С.
|
11.00
|
Гульня “Вакол свету” (8 кл.)
|
Аўлохава Г.Я.
|
12.00
|
Інтэлектуальная гульня “Зрабі здаровы выбар” (9 кл.)
|
Грышан Н.К.
|
10.00
|
Клуб знатакоў “Ганаруся табою, мая Беларусь!” (10 кл.)
|
Супрун А.А.
|
11.00
|
Эканамічная гульня “Кар’ера” (11 кл.)
|
Ярашэвіч В.У.
|
12.00
|
04.01.2024
(чацвер)
|
Конкурсная праграма “У зімовай казкі не бывае канікул” (1 кл.)
|
Ермаковіч І.М.
|
11.00
|
Брэйн-рынг “Калі хочаш быць здаровым” (2 кл.)
|
Лысая С.І.
|
11.00
|
Шахматны турнір “Белыя і чорныя” (3 кл.)
|
Рамановіч І.І.
|
11.00
|
Тэматычная гутарка “Мы памятаем!..” (4 кл.)
|
Аўлохава Г.Я.
|
11.00
|
Пазнавальная гутарка “Ганарымся нашымі землякамі” (5 кл.)
|
Шакель І.А.
|
11.00
|
Гістарычны альманах “Нам вайну забыць нельга!..” (6 кл.)
|
Бараноўская М.С. Гусейнава А.Э.
|
11.00
|
Урок эканоміі “У думках пра будучае” (7 кл.)
|
Бараноўская М.С.
|
11.00
|
Віктарына “Сто і адно пытанне пра Беларусь” (8 кл.)
|
Аўлохава Г.Я.
|
11.00
|
Падарожжа ў гісторыю роднага краю “Вось яна якая, старонка родная” (9 кл.)
|
Грышан Н.К.
|
11.00
|
Гадзіна зносін “За намі будучае” (10 кл.)
|
Супрун А.А.
|
11.00
|
Інтэлектуальная гульня “Прафкактэйль” (11 кл.)
|
Ярашэвіч В.У.
|
11.00
|
Заняткі па настольным тэнісе (5-9 кл.)
|
Ярашэвіч В.У.
|
12.00
|
05.01.2024
(пятніца)
|
Пазнавальная гадзіна “Калядная зорка” (1 кл.)
|
Ермаковіч І.М.
|
11.00
|
Экскурсія-назіранне “Родныя краявіды” (2 кл.)
|
Лысая С.І.
|
11.00
|
Літаратурная гадзіна “З пяшчотаю пра Беларусь”(3 кл.)
|
Рамановіч І.І.
|
11.00
|
Гульня-віктарына “Разумны пешаход” (4 кл.)
|
Аўлохава Г.Я.
|
11.00
|
Рухомыя гульні “Разам можам усё!” (5 кл.)
|
Шакель І.А.
|
11.00
|
Вандроўка па родных ваколіцах “Погляд грамадзяніна: куток майго дзяцінства” (6 кл.)
|
Гусейнава А.Э.
|
11.00
|
Круглы стол “Ад безадказнасці да злачынства адзін крок” (8 кл.)
|
Аўлохава Г.Я.
|
11.00
|
Квэст-гульня “Прафесіі вакол мяне” (9 кл.)
|
Грышан Н.К.
|
11.00
|
Гульня-аукцыён “Маё здароўе” (10 кл.)
|
Супрун А.А.
|
10.00
|
Інтэлектуальная гульня “Разумная спартакіяда” (11 кл.)
|
Ярашэвіч В.У.
|
11.00
|
06.01.2024
(субота)
|
Гульня-віктарына “Падарожжа па Беларусі” (2 - 4 кл.)
|
Лысая С.І.
|
10.00
|
Святочная гасцёўня “Каляды ў хаце” (7 – 8 кл.)
|
Бараноўская М.С.
|
11.00
|
Конкурсная праграма “Зімовыя забавы” (4-11 кл.)
|
Ярашэвіч В.У.
|
12.00
|