Организация образовательного процесса

РАСКЛАД ЗВАНКОЎ

№ урока

1 клас

2 – 11 класы

1

9.00 – 9.35

9.00 – 9.45

2

10.00 – 10.35

10.00 – 10.45

3

11.00 – 11.35

11.00 – 11.45

4

12.00 – 12.35

12.00 – 12.45

5

 

12.55 – 13.40

6

 

14.00 – 14.45

Расклад

факультатыўных  заняткаў

ў 1 - 4 класах на ІІ паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

Клас

Назва занятку

Дзень тыдня

Час правядзення

Настаўнік

1

Вытокі роднай мовы

панядзелак

12.55 – 13.40

Ермаковіч І.М.

Мая Айчына

чацвер

 

12.00 – 12.35

Ермаковіч І.М.

Асновы моўнай культуры

пятніца

12.55 – 13.40

Ермаковіч І.М.

2

Вытокі роднай мовы

панядзелак

13.05 – 13.50

Лысая С.І.

Матэматычная вясёлка

пятніца

13.05 – 13.50

Лысая С.І.

Сем “Я”

чацвер

 

13.05 – 13.50

Лысая С.І.

3

Матэматычная вясёлка

панядзелак

13.00 – 13.45

Рамановіч І.І.

Шахматны ўсянавуч

аўторак

14.00 – 14.45

Рамановіч І.І.

Речевой этикет

чацвер

 

14.00 – 14.45

Рамановіч І.І.

4

Мая Айчына

чацвер

 

13.05 – 13.50

Аўлохава Г.Я.

Речевой этикет

Панядзелак

 

13.05 – 13.50

Аўлохава Г.Я.

Расклад

факультатыўных  заняткаў

у 5-11 класах на ІІ паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

Клас

Назва занятку

ПІІб. настаўніка

Дзень тыдня

Час правядзення

5

Каруначніца

Сасноўская Т.М.

серада

14.00 – 14.45

5

Грані слова: ад гука да сказа

Бараноўская М.С.

чацвер

14.00 – 14.45

5

Кладовая слов русского языка

Ліпай Я.М.

чацвер

14.00 – 14.45

5

Мы - самі

Нарановіч Л.Л.

пятніца

15.05 – 15.50

6

Рашэнне задач па фізічнай геаграфіі

Гусейнава А.Э.

аўторак

15.05 – 15.50

6

Погружаемся в интересный мир образования и правописания слов

Белік М.М.

серада

15.05 – 15.50

6

Сакрэты словазмянення, слова- і формаўтварэння

Саракавік І.М.

пятніца

15.05 – 15.50

7

Поэтические гимны морфологии

Белік М.М.

панядзелак

14.00 – 14.45

7

Біясфера – наш агульны дом

Гусейнава А.Э.

чацвер

15.05 – 15.50

8

Алгебра вучыць разважаць

Гаптар А.Г

серада

15.05 – 15.50

8

Гэты няпросты просты сказ

Бараноўская М.С.

панядзелак

15.05 – 15.20

8

Храмы, замкі і палацы Беларусі

Грышан Н.К.

аўторак

15.05 – 15.50

8

Дапытлівым аб таямніцах рэчыва

Макавецкая А.С.

пятніца

15.05 – 15.50

9

Маё прафесійнае будучае

Белік М.М.

панядзелак

15.05 – 15.50

9

Складаны сказ без складанасці

Клачко І.Я.

панядзелак

15.05 – 15.50

9

Секреты синтаксиса и пунктуации

Ліпай Я.М.

чацвер

15.05 – 15.50

9

Алгебра вучыць разважаць

Сцепіна І.І.

серада

15.05 – 15.50

9

Еўразія – мацярык кантрастаў

Гусейнава А.Э.

пятніца

15.05 – 15.50

9

Гадзіна здароўя і спорту

Ярашэвіч В.У.

субота

11.00 – 11.45

10

Алгебра вучыць разважаць

Сцепіна І.І.

панядзелак

15.05 – 15.50

10

Зямля беларуская

Гусейнава А.Э.

серада

15.05 – 15.50

10

Гадзіна здароўя і спорту

Ярашэвіч В.У.

субота

9.00 – 9.45

11

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

Саракавік І.М.

аўторак

15.05 – 15.50

11

Алгебра вучыць разважаць

Сцепіна І.І.

пятніца

15.05 – 15.50

11

Ад БССР да Рэспублікі Беларусь: выбар шляхоў развіцця

Грышан Н.К.

субота

9.00 – 9.45

11

Гадзіна здароўя і спорту

Ярашэвіч В.У.

субота

10.00 – 10.45