Экзамены

ПРАМАЯ ТЭЛЕФОННАЯ ЛІНІЯ

па арганізацыі выпускных экзаменаў

САСНОЎСКАЯ ТАЦЦЯНА МІХАЙЛАЎНА

 

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце Дзяржаўнай установы адукацыі “Вішнявецкая сярэдняя школа”

 

(801717)5-92-02

КЛАЧКО ІРЫНА ЯЎГЕНЬЕЎНА

 

дырэктар Дзяржаўнай установы адукацыі “Вішнявецкая сярэдняя школа”

 

(801717)3-06-37

НОВАК ТАЦЦЯНА СЯРГЕЕЎНА

 

заведуючы ДУА “Вучэбна-метадычны кабінет Стаўбцоўскага раёна”

 

(801717)7-31-37

ЯЗВІНСКАЯ ІРЫНА МІКАЛАЕЎНА

 

намеснік начальніка ўпраўлення па адукацыі, спорце і турызме Стаўбцоўскага райвыканкама

 

(801717)7-83-17

СТОНЬКА ЛЮДМІЛА МАР’ЯНАЎНА

 

начальнік упраўлення па адукацыі, спорце і турызме Стаўбцоўскага райвыканкама

 

(801717)7-88-45

АПРАНІЧ ТАЦЦЯНА ВАЛЯНЦІНАЎНА

 

начальнік галоўнага ўпраўлення па адукацыі Мінскага аблвыканкама

 

(8017)500-42-26

РАСКЛАД

выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання

і выхавання на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2019/2020 навучальным годзе

ХІ клас

Дата

Пачатак экзамену

Прадмет

Форма правядзення экзамену

Кабінет

1 чэрвеня

 

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме

13

3 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме (пераказ)

13

5 чэрвеня

9.00

англійская мова

у вуснай форме

 

17

5 чэрвеня

9.00

нямецкая мова

у вуснай форме

 

13

8 чэрвеня

 

9.00

гісторыя Беларусі

у вуснай форме

13

РАСКЛАД

выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання

і выхавання на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2019/2020 навучальным годзе

ІХ клас

Дата

Пачатак экзамену

Прадмет

Форма правядзення экзамену

Кабінет

2 чэрвеня

 

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме

13

4 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме (дыктант)

13

9 чэрвеня

9.00

руская мова

у пісьмовай форме (дыктант)

 

13

СКЛАД

экзаменацыйных камісій для прыёму выпускных

экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на ІІ ступені

агульнай сярэдняй адукацыі ў 2019/2020 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфіка-

цыйная катэгорыя

 

Прозвішча, ініцыялы

2 чэрвеня

ІХ

матэматыка

старшыня

Сасноўская Т.М.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

гісторыя

першая

члены камісіі:

Гумен А.Г.

настаўнік

матэматыка і інфарматыка

без катэгорыі

Байкачова А.П.

настаўнік

фізіка і матэматыка

першая

4 чэрвеня

ІХ

беларуская мова

старшыня

Сасноўская Т.М.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

гісторыя

першая

члены камісіі:

Клачко І.Я.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Бараноўская М.С.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

другая

9 чэрвеня

ІХ

руская мова

старшыня

Сасноўская Т.М.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

гісторыя

першая

члены камісіі:

Ліпай Я.М.

настаўнік

руская мова і літаратура, беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Белік М.М.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

СКЛАД

экзаменацыйных камісій для прыёму выпускных

экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на ІІІ ступені

агульнай сярэдняй адукацыі ў 2019/2020 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацыйная катэгорыя

 

Прозвішча, ініцыялы

1 чэрвеня

ХІ

матэматыка

старшыня

Клачко І.Я.

дырэктар

беларуская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Гумен А.Г.

настаўнік

матэматыка і інфарматыка

без катэгорыі

Байкачова А.П.

настаўнік

фізіка і матэматыка

першая

Лапко І.І.

настаўнік

матэматыка і інфарматыка

вышэйшая

3 чэрвеня

ХІ

беларуская мова

старшыня

Сасноўская Т.М.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

гісторыя

першая

члены камісіі:

Ліпай Я.М.

настаўнік

беларуская мова і літаратура, руская мова і літаратура

вышэйшая

Клачко І.Я.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Бараноўская М.С.

настаўнік

беларуская мова і літаратура, нямецкая мова

другая

5 чэрвеня

ХІ

англійская мова

старшыня

Клачко І.Я.

дырэктар

беларуская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Супрун А.А.

настаўнік

англійская мова

першая

Бурачэўская А.А.

настаўнік

англійская мова, нямецкая мова

другая

Забароўская А.У.

настаўнік

англійская мова

першая

5 чэрвеня

ХІ

нямецкая мова

старшыня

Сасноўская Т.М.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

гісторыя

першая

члены камісіі:

Бараноўская М.С.

настаўнік

беларуская мова і літаратура, нямецкая мова

другая

Богдан Т.Г.

настаўнік

гісторыя, нямецкая мова

вышэйшая

Ермаковіч Ж. Р.

настаўнік

нямецкая мова

першая

8 чэрвеня

ХІ

гісторыя Беларусі

старшыня

Клачко І.Я.

дырэктар

беларуская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Грышан Н.К.

настаўнік

гісторыя

першая

Сасноўская Т.М.

настаўнік

гісторыя

першая

Сахар Т.М.

настаўнік

гісторыя і грамадазнаўства

першая

Письмо Министерства образования Республики Беларусь от 12.02.2020 № 02-01-19/1432/дс "О завершении 2019/2020 учебного года и проведении выпускных экзаменов в учреждениях образования, реализующих образовательные программы общего среднего образования, специального образования на уровне общего среднего образования"
Приказ Министерства образования Республики Беларусь от 08.04.2020 г. № 270 «О проведении мероприятий» («Последний звонок» и «Выпускной вечер»)