Режим работы учреждения образования в шестой школьный день

ГРАФІК

ПРАВЯДЗЕННЯ ФАКУЛЬТАТЫЎНЫХ ЗАНЯТКАЎ

Ў ШОСТЫ ШКОЛЬНЫ ДЗЕНЬ

НА ІІ ПАЎГОДДЗЕ 2019/2020 НАВУЧАЛЬНАГА ГОДА

Час правядзення

Клас

Назва факультатыўнага занятку

Прозвішча, ініцыялы педагога

 

Месца правядзення

9.00 – 9.45

11

Ад БССР да Рэспублікі Беларусь: выбар шляхоў развіцця

 

Грышан Н.К.

Кабінет

№ 15

10

Гадзіна здароўя і спорту

 

Ярашэвіч В.У.

Спартыўная зала

10.00 – 10.45

11

Гадзіна здароўя і спорту

 

Ярашэвіч В.У.

Спартыўная зала

11.00 – 11.45

9

Гадзіна здароўя і спорту

Ярашэвіч В.У.

Спартыўная зала

ГРАФІК

ПРАВЯДЗЕННЯ ГРАМАДСКА КАРЫСНАЙ ПРАЦЫ

Ў ШОСТЫ ШКОЛЬНЫ ДЗЕНЬ

НА ІІ ПАЎГОДДЗЕ 2019/2020 НАВУЧАЛЬНАГА ГОДА

Час правядзення

Клас

Прозвішча, ініцыялы педагога

 

9.00 – 9.45

8

Бараноўская М.С.

11.00 – 11.45

11

Нарановіч Л.Л.

 

12.00 – 12.45

9

 

Бараноўская М.С.

 

11

 

Нарановіч Л.Л.

12.55 – 13.40

9

Бараноўская М.С.

 

ГРАФІК

РАБОТЫ СПАРТЫЎНАЙ ЗАЛЫ Ў ШОСТЫ ШКОЛЬНЫ ДЗЕНЬ

НА ІІ ПАЎГОДДЗЕ 2019/2020 НАВУЧАЛЬНАГА ГОДА

Час правядзення

Назва занятку

 

9.00 – 9.45

Гадзіна здароўя і спорту

 (10 клас)

 

10.00 – 10.45

Гадзіна здароўя і спорту

 (11 клас)

 

11.00 – 11.45

Гадзіна здароўя і спорту

 (9 клас)

 

12.00 – 13.00

Спартыўна-масавыя і фізкультурна-аздараўленчыя мерапрыемствы

(2 – 11 класы)

 

13.00 – 16.00

Заняткі па настольным тэнісе/

Рухомыя гульні

 

18.00 – 21.00

Спартыўныя гульні “Валейбол збірае сяброў”

 

 

ГРАФІК

ПРАВЯДЗЕННЯ ЗАНЯТКАЎ ПА ІНТАРЭСАХ

НА ІІ ПАЎГОДДЗЕ 2019/2020 НАВУЧАЛЬНАГА  ГОДА

Час правядзення

Назва

Прозвішча, ініцыялы педагога

 

9.00 – 9.45

Мой родны край

У свеце вязанай цацкі

Чароўны клубок

Нарановіч Л.Л.

Сасноўская Т.М.

Ажгірэвіч А.В.

 

10.00 – 10.45

Мой родны край

У свеце вязанай цацкі

Чароўны клубок

Нарановіч Л.Л.

Сасноўская Т.М.

Ажгірэвіч А.В.

 

10.00 – 10.45

Юны карэспандэнт

Бараноўская М.С.

 

11.00 – 11.45

Юны карэспандэнт

Бараноўская М.С.

 

 

ГРАФІК

ПРАВЯДЗЕННЯ ФАКУЛЬТАТЫЎНЫХ ЗАНЯТКАЎ

НА І ПАЎГОДДЗЕ 2019/2020 НАВУЧАЛЬНАГА ГОДА

Клас

Назва факультатыўнага занятку

Прозвішча, ініцыялы педагога

Дзень

тыдня

Час правядзення

Месца правядзення

10

Гадзіна здароўя і спорту

 

Ярашэвіч В.У.

субота

9.00 – 9.45

Спартыўная зала

11

Ад БССР да Рэспублікі Беларусь: выбар шляхоў развіцця

 

Грышан Н.К.

субота

9.00 – 9.45

Кабінет гісторыі і геаграфіі

11

Гадзіна здароўя і спорту

 

Ярашэвіч В.У.

субота

10.00 – 10.45

Спартыўная зала

9

Гадзіна здароўя і спорту

 

Ярашэвіч В.У.

субота

11.00. – 11.45

Спартыўная зала

ГРАФІК

ПРАВЯДЗЕННЯ ЗАНЯТКАЎ ПА ІНТАРЭСАХ

НА І ПАЎГОДДЗЕ 2019/2020 НАВУЧАЛЬНАГА  ГОДА

Час правядзення

Назва

Прозвішча, ініцыялы педагога

9.00 – 9.45

Мой родны край

Нарановіч Л.Л.

 

10.00 – 10.45

Мой родны край

Нарановіч Л.Л.

 

10.00 – 10.45

Юны карэспандэнт

Бараноўская М.С.

 

11.00 – 11.45

Юны карэспандэнт

Бараноўская М.С.

 

ГРАФІК

ПРАВЯДЗЕННЯ ГРАМАДСКА КАРЫСНАЙ ПРАЦЫ

НА І ПАЎГОДДЗЕ 2019/2020 НАВУЧАЛЬНАГА  ГОДА

Дзень тыдня

Час правядзення

Клас

Прозвішча, ініцыялы педагога

субота

9.00 – 9.45

8

Бараноўская М.С.

 

субота

11.00 – 11.45

11

 

Нарановіч Л.Л.

 

субота

12.00 – 12.45

11

Нарановіч Л.Л.

 

субота

                 12.00 – 12.45

9

Бараноўская М.С.

 

субота

12.55 – 13.40

9

Бараноўская М.С.

 

ГРАФІК

РАБОТЫ СПАРТЫЎНАЙ ЗАЛЫ Ў ШОСТЫ ШКОЛЬНЫ ДЗЕНЬ

НА І ПАЎГОДДЗЕ 2019/2020 НАВУЧАЛЬНАГА ГОДА

Час правядзення

Назва занятку

 

9.00 – 9.45

Гадзіна здароўя і спорту

 (10 клас)

 

10.00 – 10.45

Гадзіна здароўя і спорту

 (11 клас)

 

11.00 – 11.45

Гадзіна здароўя і спорту

 (9 клас)

 

12.00 – 13.00

Спартыўна-масавыя і фізкультурна-аздараўленчыя мерапрыемствы

(2 – 11 класы)

 

13.00 – 16.00

Заняткі па настольным тэнісе/

Рухомыя гульні

 

18.00 – 21.00

Спартыўныя гульні “Валейбол збірае сяброў”