Осенние каникулы

П Л А Н

правядзення выхаваўчых мерапрыемстваў

у час асенніх канікул “У канікулы з гульнёй”

2019/2020 навучальны год

Дата

Назва мерапрыемства

 

Адказны

Час правядзення

01.11

Гульня –віктарына “Святлафор – наш сябар” (1 кл.)

Ермаковіч І.М.

       10.00

 

 Гадзіна зносін “Давайце жыць дружна” (4 кл.)

Рамановіч І.І.

      10.00

 

Гутарка-разважанне “Мудрасць народная” (4 кл.)

Аўлохава Г.Я.

10.00

 

Практычны занятак “Дарога без небяспекі” (5 кл.)

Грышан Н.К.

10.00

 

Круглы стол “Бяспечная дарога” (8 кл.)

Бараноўская М.С.

12.00

 

Віктарына “Кола бяспекі” (9 кл.)

Гусейнава А.Э.

12.00

 

Віктарына “Дарожная акадэмія” (10 кл.)

Ярашэвіч В.У

12.00

 

Спартыўныя гульні “Валейбол збірае сяброў” (7 – 11 кл.)

Гусейнава А.Э.

15.00

02.11

Заняткі па настольным тэнісе (5 – 8 кл.)

Ярашэвіч В.У

10.00

 

Лірычная імпрэза “Пясняр зямлі беларускай” (2-4 кл.)

Камёнка М.Ф.

11.00

 

Завочнае падарожжа “Прырода Беларусі. Белавежская пушча” (6 кл.)

Супрун А.А.

11.00

 

Спартландыя “Вясёлыя старты” (2-11 кл.)

Ярашэвіч В.У.

12.00

 

Віктарына  “Вывучаем родны край!” (8-11 кл.)

Бараноўская М.С.

13.00

 

Лірычнае падарожжа “Вобразы мілыя роднага краю...” (5-7 кл.)

Саракавік І.М.

13.00

 

Наведванне басейна

ДУ “ФАК Стаўбцоўскага раёна”

Ярашэвіч В.У.

14.00

 

Спартыўныя гульні “Валейбол збірае сяброў” (7 – 11 кл.)

Ярашэвіч В.У.

18.00

 

Танцпляцоўка “Ура! Канікулы!”

Саракавік І.М.

18.00

04.11

Гадзіна здароўя “У госці да Майдадыра”  (1 кл.)

Ермаковіч І.М.

10.00

 

Гульня-падарожжа “Асеннія калейдаскоп” (2 кл.)

Лысая С.І.

16.00

 

Калектыўна-творчая справа “Асеннія фантазіі” (3 кл.)

Рамановіч І.І.

9.00

 

Конкурс эрудытаў  “Тры стыхіі” (4 кл.)

Аўлохава Г.Я.

10.00

 

Віктарына “Займальныя пытанні пра Беларусь” (5 кл.)

Грышан Н.К.

14.00

 

Гульня-падарожжа “За бяспеку разам!” (6 кл.)

Супрун А.А.

9.00

 

Практычны занятак “Асеннія небяспечнасці” (7 кл.)

Макавецкая А.С.

10.00

 

Гульня-практыкум “Каб інтэрнэт быў другім” (8 кл.)

Бараноўская М.С.

10.00

 

Інтэлектуальная гульня “Вясёлкавае падарожжа” (9 кл.)

Гусейнава А.Э.

11.00

 

Інтэлектуальная гульня “Прафкактэйль” (10 кл.)

Ярашэвіч В.У.

12.00

 

Гульні “Вясёлы бадмінтон” (3-7 кл.)

Ярашэвіч В.У.

13.00

05.11

Конкурс  загадак “Залатая восень” (1 кл.)

Ермаковіч І.М.

17.00

 

Экскурсія –назіранне “Дрэвы восенню” (2 кл.)

Лысая С.І.

10.00

 

Пазнавальная гульня “Этыкет у нашым жыцці” (3 кл.)

Рамановіч І.І.

13.00

 

Трэнінг “ТАК – здароваму ладу жыцця” (5 кл.)

Грышан Н.К.

16.00

 

Брэйн – рынг “Горад здароўя” (6 кл.)

Супрун А.А.

9.00

 

Віктарына “Правілы дарожнага руху” (7 кл.)

Макавецкая А.С.

10.00

 

Дзелавая гульня “Катастрофа ў пустыні” (9 кл.)

Гусейнава А.Э.

11.00

 

Удзел у пасяджэнні раённага клуба аматараў шашак і шахмат “Стратэг”

Ярашэвіч В.У.

9.00

06.11

Конкурс малюнкаў“Восень у нашай вёсцы” (1 кл.)

Ермаковіч І.М..

10.00

 

Гульня-віктарына “Казкі гуляюць па свеце” (2 кл.)

Лысая С.І.

10.00

 

Гадзіна пытанняў і адказаў “Квітней, Беларусь!”

Рамановіч І.І,

9.00

 

Гульня-віктарына “Я здароўе берагу” (4 кл.)

Аўлохава Г.Я.

10.00

 

Спаборніцтвы эрудытаў “Я ведаю” (6 кл.)

Супрун А.А.

9.00

 

Гадзіна абмеркавання  “Патрыятызм і вернасць воінскаму абавязку” (7 кл.)

Макавецкая А.С.

12.00

 

Віктарына “Азбука харчавання” (8 кл.)

Бараноўская М.С.

10.00

 

Пазнавальная гадзіна  “Навука ў асобах” (10 кл.)

Гусейнава А.Э.

11.00

 

Круглы стол “Закон і сумленне” (10 кл.)

Ярашэвіч В.У.

11.00

 

Псіхалагічны трэнінг “Які Я?”

Нарановіч Л.Л.

15.00

 

“Меткі стралок” (спаборніцтвы па дартсу) (3-8 кл.)

Ярашэвіч В.У.

13.00

08.11

Гадзіна актыўнага адрпачынку “За здароўем навыперадкі” (2 кл.)

Лысая С.І.

13.00

 

Віртуальнае падарожжа “Па Беларусі з дзедам Барадзедам” (4 кл.)

Аўлохава Г.Я.

10.00

 

Краязнаўчае падарожжа “Зямля, дзе пачаўся твой лёс” (5 кл.)

Грышан Н.К.

10.00

 

Круглы стол “СНІД – чума XXI  стагоддзя” (7 кл.)

Макавецкая А.С.

17.00

 

Жывая газета “Мая будучая прафесія” (8 кл.)

Бараноўская М.С.

12.00

 

 Свая гульня “Пяты элемент” (9 кл.)

Гусейнава А.Э.

11.00

 

Гадзіна зносін “Уся праўда пра алкаголь” (10 кл.)

Ярашэвіч В.У.

10.00

 

Гульня “Інтэлектуальны рэйтынг” (11 кл.)

Нарановіч Л.Л.

10.00

 

Спартыўныя гульні “Футбол збірае сяброў” (7 – 11 кл.)

Ярашэвіч В.У.

12.00

09.11

Заняткі па настольным тэнісе (5 – 8 кл.)

Ярашэвіч В.У.

10.00

 

Гульня-віктарына “Вясёлы ўрок здароўя” (2-4 кл.)

Аўлохава Г.Я.

11.00

 

Круглы стол  “Жаночае курэнне!” (8-11 кл.)

Нарановіч Л.Л.

11.00

 

Спартыўнае свята “НЕ – дрэнным звычкам!” (2-11 кл.)

Ярашэвіч В.У.

12.00

 

Пазнавальная гульня  “Чалавек і яго здароўе” (5-7 кл.)

Макавецкая А.С.

13.00

 

Наведванне басейна

ДУ “ФАК Стаўбцоўскага раёна”

Ярашэвіч В.У.

14.00

 

Танцпляцоўка “Канікулы, канікулы! Цудоўная пара!”

Ліпай Я.М.

18.00

Графік

правядзення заняткаў па інтарэсах

у час асенніх канікул

Назва аб’яднання па інтарэсах

Кіраўнік аб’яднання

Дзень і час правядзення

1

Юны інспектар руху

Гусейнава А.Э.

панядзелак

10.00 –  11.00

серада

10.00 – 11.00

2

Маленькія чараўнікі

Рамановіч І.І.

панядзелак

10.00 – 12.00

3

Натхненне

Грышан  Н.К.

панядзелак

15.00 – 16.00

4

Танцавальны гурток

Белановіч А. Г.

панядзелак

 13.00 – 15.00

аўторак

13.00 – 14.00

5

Юны карэспандэнт

Бараноўская М.С.

субота

10.00 – 12.00

6

Мая малая Радзіма

(ад ДУА “Стаўбцоўскі ЦТДМ”)

Нарановіч Л.Л.

серада

11.00 – 13.00

 

7

Мой родны край

(ад ДУА “Стаўбцоўскі ЦТДМ”)

Нарановіч Л.Л.

субота

9.00 – 11.00