Весенние каникулы

П Л А Н

правядзення выхаваўчых мерапрыемстваў

у час вясновых канікул “У канікулы з кнігай”

у ДУА “Вішнявецкая сярэдняя школа”

2020/2021 навучальны год

Дата

Назва мерапрыемства

 

Адказны

Час правядзення

29.03.2021

(панядзелак)

 

Пазнавальная гульня “У свеце кнігі” (1 кл.)

Аўлохава Г.Я.

11.00

 Пазнавальная гадзіна “Рабі дабро” (2 кл.)

Ермаковіч І.М.

10.00

 Гульня-віктарына “Сакрэты здароўя” (4 кл.)

Рамановіч І.І.

13.00

 Круглы стол “Закон – твой сябар!” (5 кл.)

Аўлохава Г.Я.

10.00

Віктарына “У свеце эканомікі” (6 кл.)

Грышан Н.К.

10.00

Прававая гульня “Чалавек і закон” (7 кл.)

Супрун А.А.

10.00

Дзелавая гульня “Кадравае пытанне” (8 кл.)

Грышан Н.К.

11.00

Дыспут “Кнігі, інтэрнэт ці тэлебачанне” (9 кл.)

Бараноўская М.С.

11.00

Удзел у раённай алімпіядзе па вучэбных прадметах  “Англійская мова”, “Беларуская мова і літаратура”, раённай прадметнай алімпіядзе сярод 4-ых класаў

Рамановіч І.І., Бараноўская М.С

10.00

Заняткі па настольным тэнісе (5-8 кл.)

Ярашэвіч В.У.

9.00

Экскурсія ў музей мёду (5 – 8 кл.)

Белік М.М.,

Ярашэвіч В.У.

13.00

Спартыўныя гульні “Валейбол збірае сяброў” (6 – 11 кл.)

Гусейнава А.У.

13.00

30.03.2021

 (аўторак)

 

Гадзіна адкрыццяў “Што такое закон” (1 кл.)

Аўлохава Г.Я.

11.00

Гульня-падарожжа “Скарбы роднага краю” (3 кл.)

Лысая С.І.

10.00

Гадзіна прававых ведаў “Правапарушэнне і правіна” (4 кл.)

Рамановіч І.І.

11.00

Віктарына “Па старонках любімых кніг” (5 кл.)

Аўлохава Г.Я.

10.00

Прафілактычны занятак “Няма правоў без абавязкаў” (6 кл.)

Грышан Н.К.

10.00

Прафілактычная гутарка “Адказнасць за парушэнні правілаў дарожнага руху” (8 кл)

Грышан Н.К.

11.00

Гадзіна прававых ведаў “Адказнасць перш за ўсё” (9 кл.)

Бараноўская М.С.

11.00

Сімпозіум “Экавеснік” (10 кл.)

Гусейнава А.Э.

11.00

Гульня-віктарына “Падарожжа па зямным шары” (11 кл.)

Ярашэвіч В.У.

11.00

Удзел у раённай алімпіядзе па вучэбным прадмеце  “Працоўнае навучанне” , раённай прадметнай алімпіядзе сярод 4-ых класаў

Супрун А.А., Сасноўская Т.М.

10.00

Экскурсія на радзіму Якуба Коласа (5 – 6 кл.)

Бараноўская М.С.

13.00

Заняткі па настольным тэнісе(5-8 кл.)

Ярашэвіч В.У.

12.00

Спартыўныя гульні “Валейбол збірае сяброў” (6 – 11 кл.)

Гусейнава А.Э.

13.00

31.03.2021

 (серада)

 

Гульня “Цудоўная азбука здароўя” (1 кл.)

Аўлохава Г.Я.

11.00

Гульня “Умелыя пажарныя” (2 кл.)

Ермаковіч І.М.

10.00

Прафілактычная гадзіна “Закон і мы” (3 кл.)

Лысая С.І.

10.00

Гульня “Вучымся быць здаровымі” (5 кл.)

Аўлохава Г.Я.

10.00

Віктарына “Вандроўка па родным краі” (6 кл.)

Грышан Н.К.

10.00

Прафілактычная гутарка “Бяспека сацыяльных сетак” (8 кл.)

Грышан Н.К.

11.00

Інтэлектуальны хакей “Знайсці скарб” (10 кл.)

Гусейнава А.Э.

11.00

Круглы стол “Я хачу быць профі” (11 кл.)

Ярашэвіч В.У.

11.00

Удзел у раённай алімпіядзе па вучэбных прадметах “Гісторыя”, “Геаграфія”

 

Гусейнава А.Э.

 

10.00

Заняткі па настольным тэнісе (5-8 кл.)

 

Ярашэвіч В.У.

12.00

01.04.2021

 (чацвер)

 

Гадзіна зносін “Цудоўная азбука здароўя” (1 кл.)

Аўлохава Г.Я.

11.00

Займальнае падарожжа (2 кл.)

Ермаковіч І.М.

10.00

Гульнявая праграма “Супраць вогненай бяды” (3 кл.)

Лысая С.І.

10.00

Пазнавальная гульня “Квітней, Беларусь” (4 кл.)

Рамановіч І.І.

11.00

Віктарына “Таямніцы прыроды” (7 кл.)

Супрун А.А.

10.00

Гасцёўня “Радавод маёй сям’і” (9 кл.)

Бараноўская М.С

11.00

Павуціна ведаў “Традыцыі і мова продкаў” (10 кл.)

Гусейнава А.Э.

11.00

Інтэлектуальная гульня “Я люблю Беларусь” (11 кл.)

Ярашэвіч В.У.

11.00

Удзел у раённай навукова-практычнай канферэнцыі

Бараноўская М.С., Грышан Н.К.

10.00

Заняткі па настольным тэнісе (5-8 кл.)

Ярашэвіч В.У.

12.00

02.04.2021

(пятніца)

Літаратурная гадзіна “Пасябруем з кнігай” (3 кл.)

Рамановіч І.І.

14.00

Пазнавальная гадзіна “У краіне дарожных знакаў” (5 кл.)

Аўлохава Г.Я.

10.00

Вусны часопіс “Сакрэты здароўя” (6 кл.)

Грышан Н.К.

10.00

Дыскусія “Культура віртуальных і рэальных зносін” (7 кл.)

Супрун А.А.

10.00

Інтэлектуальная гульня “Эрудыты, наперад!”

Ярашэвіч В.У.

11.00

Заняткі па настольнаму тэнісу(5-8 кл.)

Ярашэвіч В.У.

12.00

 

03.04.2021

 (субота)

 

Дыскусійны стол “Маё будучае – у маёй прафесіі” (7 кл.)

Супрун А.А.

11.00

Віктарына “Займальныя пытанні” (8 кл.)

Грышан Н.К.

10.00

Брэйнг-рынг “Марафон прафесій” (9 кл.)

Бараноўская М.С.

9.00

Заняткі па настольнаму тэнісу (5-8 кл.)

Ярашэвіч В.У .

10.00

Эстафета “Планета здароўя” (3-11 кл.)

 

Ярашэвіч В.У .

12.00